Система стерилізатор-шредер

Основна інформація
Характеристики
Завантаження
Стерилізатор шредер

ISS виконує подрібнення і парову стерилізацію в одній камері. В камеру встановленно потужний шредер, який зменшує розмір і об’єм відходів.

• Простота експлуатації - Не потрібно спеціальної кваліфікації техніків.
• Екологічно чистий - відпрацьовані відходи зменшуються аж до 1/5 від початкового об'єму, без викидів шкідливих речовин.
• Економічний - Недорогий в експлуатації та обслуговуванні.
• Повністю безпечний - Автоматичне замикання дверей забороняє несанкціоноване втручання.
• Ефективний - Єдиний блок може обслуговувати будь- яку середню лікарню, клініку або лабораторію.
• Легко і швидко інсталюється.

Компактна система ISS від Celitron — це паровий стерилізатор з вбудованим шредером, призначений для переробки біологічно небезпечних відходів у лікарні, амбулаторії чи лабораторії безпосередньо на місці, що відповідає рекомендаціям ЄС та ВООЗ.

Камера з нержавіючої сталі обладнана валом з двигуном, з потужними шредером / лезами подрібнення, які можуть обертатися у двох напрямках, щоб зменшити розмір та об’єм відходів до 20% від початкового об’єму. Леза монтуються на валу і призначені для знешкодження відходів: гострі обрізки, діалізатори, заморожена кров, шприци, папір, тканина, пластик та скло.

Подрібнення має важливе значення, оскільки воно підвищує проникність пари, тому покращуються загальні результати стерилізації.

Пар виробляється парогенератором, що стандартно постачається з системою очистки та дренажу. Камера сконструйована з внутрішнім пульверизатором для автоматичного очищення.

Весь процес автоматичний, включаючи відкривання та закривання дверей, нахилу та обертання камери, і послідовності подрібнення та стерилізації. Залежно від камери та завантаженого об’єму, загальний час циклу може займати 15-35 хвилин, а до 150 кг відходів можна обробляти за годину. Після обробки в Celitron ISS відходи стерильні. Рідкі компоненти відходів випаровуються з камери, повторно конденсуються та зливаються до муніципальної каналізації. Оскільки відходи зневоднюються (дегідратація), немає ризику забруднення стічних вод. По закінченню циклу, відходи фрагментовані, не токсичні, переважно тверді та сухі, тому вони можуть бути утилізовані як звичайні тверді відходи.

 

Додаткова інформація

 

Раніше і зараз
Покажемо вам різні категорії медичних відходів, доступні технології обробки і методи знешкодження, а також інтегрований стерилізатор-шредер (ISS), призначений спеціально для обробки медичних відходів на місці.
Секрети технологій
Чому нам доводиться виділяти небезпечні відходи з муніципальних відходів? Як відокремити? Які альтернативи для обробки медичних відходів? Знайдіть тут ноу-хау для обробки небезпечних медичних відходів.
Для центрів діалізу
ISS 25L (інтегрований стерилізатор-шредер) — паровий стерилізатор з вбудованим подрібнювачем та 25-літровою стерилізаційною камерою, призначений для обробки біологічно небезпечних відходів  в невеликих клініках, медичних центрах, лікарнях та центрах діалізу.

 

Модель Celitron ISSISS 25LISS AC-575ISS 500L
Розміри камери, внутр.
діаметр х глибина
260 x 482 мм500 x 800 мм840 x 1165 мм
Об'єм камери25 л150 л560 л
Зовнішні розміри
Ш х В х Д

1070 x 1025 x 725 мм1290 x 2150 x 2039 мм3000 x 2000 x 2000 мм
Орієнтовна вага280 кг880 кг1500 кг
Оброблення відходів,
орієнт кг/год
5-7,545-67100-150
Електроживлення3 фази, 380-400 В, 50/60 Гц
Потужність з
парогенератором
12 кВт36 кВт72 кВт
Доступні
цикли
стерилізації
Відходи 134 °C / Текстиль 134 °
C / Спец.відходи 134 °C / Скло
134 °C
Відходи 134 °C /
Спец. відходи 134 °
C / Скло 134 °C
Доступні тестові
та інші цикли
Динамічний тест / Цикл очищення
Сенсорний екранLCD 5.7˝ кольоровий
КорпусПофарбована сталь/Нерж. опціонально
Дверцята камериАвтоматична система блокування дверей із розширенними функціями безпеки

Зв’язатись з нами