Медицина
Фармацевтика
Сільське господарство
  • Обробка біомедичних відходів із зменшенням обсягу відходів для лікарень, клінік, центрів діалізу та лабораторій
  • Місткість: 25 — 560 літрів. До 150 кг відходів / год
  • Автоклави настільні, середні та великі парові стерилізатори для стоматологічних кабінетів, клінік і центральних стерилізаційних відділень великих лікарень
  • Місткість: 25 — 880 літрів. До 12 STU
  • Електричні парові генератори з нержавіючої сталі для центральних стерилізаційних  відділень великих лікарень
  • Потужність: 200 — 300 кВт. До 420 кг / год пари

Celitron пропонує  індивідуальні рішення для переробки біологічних інфекційних відходів виробництва вакцин з повністю автоматизованими технологічними циклами.

Система призначена для обробки біологічних інфекційних предметів та речовин на місці, таких як вакцини, сироватки, фракції плазми і культури клітин, і використовує тільки пар в якості стерилізуючого агента.

Це повністю автоматична обробка, перетворення біологічних інфекційних одноразових предметів в безпечні відходи, які готові до переробки.

Використання нашої системи:

  • Мінімізує ризик перехресного забруднення
  • Скорочує процес переробки відходів
  • Знижує пов’язані з цим витрати

Установка ISS AGRI була розроблена для переробки побічних продуктів сільськогосподарської і харчової промисловості. Система призначена для обробки побічних продуктів тваринного походження, туш тварин, включаючи домашню птицю, рибу, корів, свиней, овець, кров, пір’я, кістки, які становлять джерело небезпечних відходів.

Це безперервна і автоматизована система процесів, включаючи стерилізацію і подрібнення, розділення на суху речовину, жири та рідину, що дає можливість використовувати кінцевий продукт у якості корму у тваринництві. Це ідеальне рішення для обробки і переробки біоінфекційних тваринних відходів на фермах і бійнях.

Мобільне та інноваційне рішення  для обробки та переробки побічних продуктів тваринництва. Система має високу продуктивність для переробки мертвих та інфікованих птахів або інших видів тварин, що дозволяє за короткий час переробити великий об’єм інфікованого біоматеріалу.

Це мобільне рішення замінює мобільні сміттєспалювальні установки, тому туші тварин будуть перероблені швидко і ефективно. Наше мобільне рішення не має впливу на навколишнє середовище.

Система може комплектуватись, враховуючи індивідуальні потреби замовника.

Зв’язатись з нами