Інформація про компанію

Celitron спеціалізується на розробці та виготовленні систем стерилізації та біологічного очищення відходів. Ми присутні в більш ніж 70 країнах світу, з більш ніж 400 установками для обробки медичних відходів та понад 4000 встановлених парових стерилізаторів.

Наш продуктовий портфель пропонує рішення з біологічної обробки інфекційних відходів в медичній, фармацевтичній та сільськогосподарській галузях, парових стерилізаторах, автоклавах для контролю за інфекціями та процедурах знезараження в стоматологічних кабінетах, клініках та лікарнях.

Celitron офіс

Celitron прагне демонструвати майстерність у всіх сферах своєї роботи та у взаємодії з клієнтами, діловими партнерами та постачальниками. Celitron працює з найкращими постачальниками по всій Угорщині та Європі. Ми прагнемо надавати високоякісні продукти та послуги нашим клієнтам та забезпечити стабільну прибутковість для наших ділових партнерів шляхом інвестування в навички наших співробітників. Таким чином ми демонструємо нашу відданість професіоналізму, наполегливості та командному духу.

Celitron виробляє сам всі свої продукти. Загальна площа офісу та виробництва складаєі 8898 м² у новому індустріальному парку, розташованому в м. Вац, Угорщина (30 хвилин їзди від аеропорту Будапешта). Саме тут ідеї стають реальними. У компанії працює понад 80 штатних працівників.

Компанія має глобальну дистрибуційну мережу, Celitron поставляє продукцію клієнтам по всьому світу, зокрема в Азію, Європу, на Близький Схід, в Північну Африку та Південну Америку. Компанія проводить роботи по виходу на нові ринки, такі як — Африка та Північна Америка.

Наші продукти сертифіковані відповідно до положень відповідних директив, зокрема Директиви щодо обладнання для тиску (97/23 / CE) та Директиви про медичні пристрої (93/42 / CE). Щоб відповідати найвибагливішим вимогам, ми контролюємо, вимірюємо та аналізуємо всі процеси в нашій системі управління якістю відповідно до міжнародних стандартів.

Celitron офіс
Компанія вносить значний внесок в поліпшення медичних, фармацевтичних та сільськогосподарських галузей. Celitron також докладає максимум зусиль для захисту навколишнього середовища.

Celitron має плани розвитку, розроблюючи нові рішення для медичних, фармацевтичних та сільськогосподарських ринків завтрашнього дня. Сильний інноваційний імпульс компанії базується на тісних зв’язках з його партнерами та ноу-хау дослідницької команди, а також на якісному виробництві угорського заводу.

Celitron офіс

Наше бачення полягає в тому, щоб задовольнити потреби ринку за допомогою ключових рішень, які використовують лише екологічні технології.

Зв’язатись з нами